درباره وبلاگ:

آرشیو:

آخرین پستها :

پیوندها:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

نظارت و راهنمایی آموزشی

نوشته شده توسط:حسینی الوند
جمعه 8 بهمن 1389-11:23

مقدمه :

 

از آغاز پیدایش آموزش و پرورش رسمی درجوامع تا به امروز تغییرات و تحولات بسیاری در نظام های آموزشی روی داده است وقتی كه مردم كشورها در دوره های خاصی آموزش و پرورش را قادر به پاسخگویی به مسائل و مشكلات و نیازهای خود نیافته اند به اشكال گوناگون نارضایتی خود را بروز داده و توانایی و كارآیی مدیران و رهبران آموزش و پرورش را زیر سئوال برده اند. بدیهی است امروز هم به مدیریتهای نامطلوب و غیر مؤثر كه به از هم گسیختگی آموزش و پرورش منجر می گردد اكتفا نخواهند كرد.

.

 


ادامه مطلب

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:جمعه 8 بهمن 1389 17:13

ارزیابی وعملکردویادگیری

نوشته شده توسط:حسینی الوند
سه شنبه 5 بهمن 1389-17:57

مقدمه

مهم‌ترین فعالیتی که پس از اجرای برنامه‌های آموزشی صورت می‌گیرد ارزیابی از دانش آموزان است. ارزیابی فرآیندی است که بوسیله آن میزان دست یابی به اهداف آموزشی برای معلم و شاگرد تعیین می‌گردد. برای این که عملکرد دانش آموز بطور شایسته معین شود معلم بر اساس ملاکهای خاص خود و میزان تغییری که در رفتار شاگرد پدید آمده است داوری می‌کند. در واقع ارزیابی آخرین مرحله از فعالیتهای آموزشی معلم و تکمیل کننده سایر فعالیتهای اوست.


 


ادامه

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:جمعه 8 بهمن 1389 17:21

توسعه نوآوری در مدارس و راهبردهایی برای اداره مراکز فرهنگی

نوشته شده توسط:حسینی الوند
سه شنبه 5 بهمن 1389-10:19

 

 مقدمه
بررسی ها و گزارش های موجود نشان می دهند که کشور ما در سال های گذشته از وضعیت مطلوبی در زمینه های گوناگون نوآوری های علمی برخوردار بوده است و توفیقات و دستاوردهای ارزشمندی را کسب نموده است. برخی از این دستاوردها عبارتند از :


ادامه مطلب

نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:جمعه 8 بهمن 1389 17:19شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic